«
capcut

Mobil uygulama olarak çok kullandığımız CapCut artık bilgisayarlarımızda kullanabileceğimiz program olarak kullanıma sunuldu. Bende youtube kanalımda sizlere CapCut programını nasıl kullanabileceğimiz konusunda videolar çekiyorum. Capcut eğitim videolarımı aşağıda sizler için başlıklar halinde ayırarak paylaşacağım.

CapCut Programı Yükleme

Bu video ile CapCut programını bilgisayarlarımıza nasıl yükleriz? Bununla ilgili tüm detayları paylaşıyorum.

Kesme – Bölme İşlemleri

CapCut programını kullanarak bir video, fotoğraf veya başka bir dosyayı nasıl keseriz, iki parçaya böleriz veya çeşitli yerlerini keserek nasıl kullanırız bu konuda bilgileri aşağıdaki videoda sizler için paylaşıyorum.

Efekt ve Fitre İşlemleri

Her video programında olduğu gibi CapCut programında da efekt ve filtreler bulunuyor. Fakat CapCut programını diğer programlardan ayıran en güzel ve önemli özellik daha fazla efekt ve filtrenin hazır olarak program içinde bulunuyor olması. Ayrıca geçiş efektleri ile videolarınızı eşsiz hale getirebilirsiniz. Daha önce çoğu videoda olmayan geçiş ve efektleri kullanarak eşsiz videolar hazırlayacağınıza eminim. Efekt, filtre ve geçiş ekleme ve düzenleme işlemleri ile ilgili tüm bilgiye aşağıdaki videodan ulaşabilirsiniz.

CapCut Yazı Ekleme

Videoların genellikle olmazsa olmazlarından yazı (title) özelliği bu programda çok daha güzel. Hazır yazı efektleri, hazır şablonlar ile CapCut programında birbirinden güzel yazı efektleri bulabilirsiniz. Yazıların haricinde çok güzel emoji ve sticker da programda bulunuyor.

CapCut Video Kaydetme

Render almak olarakta bildiğimiz videoyu kaydetme işlemi oldukça basit. Özellikle videoyu kaydederken bize özelleştirme imkanı da sunuyor. Böylelikle istediğimiz çözünürlükte ve özelliklerde videoyu bilgisayarımıza kaydedebiliyoruz.

Bu tür videoların devamı için aşağıda verdiğim linkten kanalıma ulaşabilirsiniz.

CapCut Eğitimleri için tıklayınız

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *