«
watch-dogs-filmiyle-ilgili-heyecan-verici-gelismeler-wCYt1JRx.jpg

Watch Dogs filminin hayranları için heyecan verici yeni gelişmeler! Oyundan uyarlanan filmle ilgili detaylar ve merak edilenler burada!

Uzun süredir sessizliğe gömülen Watch Dogs film projesi, Sophie Wilde’ın dahil olmasıyla birlikte tekrar gündeme geldi. Sony’nin 2013 gamescom basın konferansında duyurulmasının üzerinden neredeyse on bir yıl geçtikten sonra projenin yeniden canlanması, oyun ve sinema dünyasında büyük bir heyecan yarattı.

Sophie Wilde’nın Projeyle İlgili Rolü

“Talk to Me” filminin yıldızı Sophie Wilde’ın Regency Films yapımında başrolde olacağı haberiyle film projesi yeni bir soluk aldı. Wilde, geçmişte “Talk to Me” filmindeki Mia rolüyle geniş çapta beğeni toplamış ve birçok ödüle layık görülmüştü.

Yeni Watch Dogs Filminin Detayları

Yönetmenliğini Mathieu Turi’nin üstleneceği film, Netflix için “Oxygen” filminin senaristi Christie LeBlanc tarafından kaleme alınan orijinal bir senaryoya dayanacak. Yapımcılar arasında Yariv Milchan, Natalie Lehmann ve Margaret Boykin bulunuyor.

2014 yılında piyasaya sürülen Watch Dogs oyununun hayranları, film projesinin nasıl bir sinematik deneyim sunacağını ve oyun evrenini nasıl genişleteceğini büyük bir heyecanla bekliyor.

Sinemaseverler, Ubisoft’un Watch Dogs film projesinde teknolojinin etkileri ve bireyin toplumdaki yeri gibi karmaşık temaların nasıl işleneceğini merakla bekliyor. Bu projenin, oyun ve film dünyaları arasında köprü kurma çabasının bir parçası olarak görüldüğü belirtiliyor.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *