«
turkcellden-bedava-gb-ve-dakika-kampanyasi-ilgi-cekti-pBLu8zk6.jpg

Turkcell, iletişim teknolojileri sektöründe 30. yılını kutluyor. Türkiye’nin dijital teknoloji tarihine damga vuran şirket, 1994 yılında gerçekleştirdiği ilk cep telefonu araması ile yola çıktı. Bugün ise Turkcell, sadece bir telekomünikasyon şirketi olmanın çok ötesinde bir konuma ulaşmış durumda.

Turkcell Genel Müdürü Dr. Ali Taha Koç, şirketin 30. yılını kutlarken, “Turkcell’in 30 yıllık serüveni, Türkiye’nin dijital dönüşümünde önemli bir rol oynadı. Telekom operatörü kimliğinin ötesine geçerek, Türkiye’yi bireysel ve kurumsal anlamda dijitalleştirme hedefimizden vazgeçmedik” dedi.

30. Yıla Özel Sürprizler!

30. Yıla Özel Sürprizler!

Turkcell, 30. yıl şerefine abonelerine özel sürprizler sunuyor. Abonelerin paketlerindeki veri ve dakika avantajları iki katına çıkarılırken, gençlere yönelik sinema ve yemek gibi kampanyalar da yıl boyunca devam edecek. Ayrıca, reklam kampanyasının yüzü olarak sevilen oyuncu Kerem Bürsin seçildi. Bürsin, Turkcell’in herkesi bir araya getiren gücünü vurgulayan kampanyada önemli bir rol üstleniyor.

Turkcell’in gelecek stratejisi, yenilikçi teknolojilere odaklanmayı sürdürecek. Dr. Koç, “İnsan İçin Teknoloji” vizyonuyla başlayan serüvenlerinin bugün de devam ettiğini belirterek, ülkenin toplumsal, ekonomik ve kültürel gelişimine katkı sağlamaya devam edeceklerini vurguladı.

Turkcell’in etkisi, sadece bireylere değil, şehir hastaneleri, havalimanları gibi kritik altyapılara da uzanıyor. Toplam 56 milyondan fazla abonesi bulunan Turkcell, 84 milyon kişinin hayatına dokunuyor. Dr. Koç, “SIM kartı olsun ya da olmasın, herkesin yolu bir şekilde Turkcell’den geçecek” diyerek, şirketin geniş kapsamlı etkisine dikkat çekiyor.

Geleceğe Yönelik Teknolojik Adımlar

Turkcell’in stratejik odak noktaları arasında veri, enerji, siber güvenlik ve yapay zeka yer alıyor. Dr. Koç, şirketin dijital operatör kimliğiyle üretken yapay zeka teknolojilerini entegre ettiğini, uydu teknolojileri üzerinde çalıştığını ve kuantum teknolojilerine odaklandığını belirtti. Bu adımlarla Turkcell, geleceğin teknolojik trendlerine öncülük etmeyi hedefliyor.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *