«
tclden-heyecan-verici-haber-ust-duzey-mini-led-televizyonlarini-tanitma-zamani-geldi-4WCETtgO.webp

TCL, teknoloji dünyasında adından sıkça söz ettiren bir marka haline geldi. Son olarak piyasaya sürdüğü Q10K mini-LED televizyon modeli ile yine dikkatleri üzerine çekiyor. Bu üst düzey televizyon modeli, birbirinden önemli özelliklerle donatılmış durumda.

Parlaklık ve Renk Doğruluğu Konusunda Önemli İlerlemeler

Parlaklık ve Renk Doğruluğu Konusunda Önemli İlerlemeler

Q10K mini-LED televizyonun en dikkat çeken özelliklerinden biri, 3800 nit maksimum parlaklık seviyesine sahip olmasıdır. Bu özellik sayesinde, görsellerin daha canlı ve etkileyici bir şekilde izlenmesi mümkün olacak. Ayrıca, siyah renk doğruluğunda da önemli bir aşama kaydeden bu model, Quantum Dot Pro 2024 teknolojisi ile renklerin daha doğru ve canlı görünmesini sağlıyor.

TCL Q10K mini-LED televizyonun özel Hi-Fi ses sistemi ise 90W seviyesine ulaşan bir ses gücü sunuyor. Bu sayede, film ve dizileri izlerken veya oyun oynarken daha etkileyici bir ses deneyimi yaşanacak.

Oyun Severlerin Gözdesi: Yüksek Tazeleme Hızı ve Düşük Gecikme Süresi

Bir diğer dikkat çekici özellik ise Q10K mini-LED televizyonun 144 Hz tazeleme hızı ve 1.5 ms gecikme süresi sunmasıdır. Bu özellikler sayesinde, oyun severler için daha akıcı ve hızlı bir oyun deneyimi sunulacak. Ayrıca, yeni XDR HVA paneli de yansıma oranını azaltarak daha net ve berrak görüntüler elde edilmesini sağlıyor.

Ürünün en küçük modeli 65 inç boyutunda ve 915 dolarlık fiyat etiketiyle satışa sunulacak. Türkiye’ye ne zaman geleceği ise merakla bekleniyor. TCL’nin bu yeni nesil akıllı televizyonuyla iyi bir satış başarısı yakalaması bekleniyor. Siz de TCL marka bir elektronik cihaz kullandınız mı? Bu konudaki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *