«
samsung-galaxy-m15-5g-yeni-model-detaylari-88nf54LF.png

Galaxy M15 5G Tasarımı ve Renk Seçenekleri

Samsung’un yeni modeli Galaxy M15 5G, sızdırılan görsellerle kullanıcıların ilgisini çekiyor. Tasarımı ve renk seçenekleriyle dikkat çeken bu model, uygun fiyatıyla da ön plana çıkıyor. Vivo ile orta segmentte rekabet halinde olan Samsung’un popüler M serisi akıllı telefonları genişlemeye devam ediyor ve yakın aylarda Galaxy M15 modelinin piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Özellikler ve Beklentiler

Galaxy M15, 6000mAh kapasiteli büyük bir bataryaya ve 25W hızlı şarj desteğine sahip olması bekleniyor. Android 14 ile çalışacak olan bu cihaz, 2.4GHz ve 5GHz WiFi ağları ile uyumlu olacak. Bazı söylentilere göre Galaxy M15 5G, Galaxy A15 5G modelinin hafif değişikliklerle yeniden markalanmış bir versiyonu olabilir. Bu durumda, cihazda Dimensity 6100 Plus yonga seti ve 6.5 inç boyutunda bir AMOLED ekranın bulunması muhtemel.

Lansman ve Piyasaya Sürülme

Lansman ve Piyasaya Sürülme

Samsung, 4 Mart’ta Hindistan’da Samsung Galaxy F15 5G modelini tanıtmaya hazırlanıyor. Şirket, bu telefonun özelliklerine dair çeşitli ipuçlarını paylaşırken, cihazın Hindistan fiyatı da geçtiğimiz hafta bir sızıntı ile gündeme gelmişti. Samsung Galaxy M15 5G’nin lansmanının ise önümüzdeki haftalarda yapılması bekleniyor. Bu cihazın piyasaya sürülmesiyle birlikte kullanıcılar, yüksek batarya kapasitesi ve güncel yazılım desteği gibi özelliklerle donatılmış yeni bir seçeneğe daha kavuşacak.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *