«
news-cherry-premium-wordpress-temasi-L5rw7xlY.png

News Cherry teması, dergiler, gazeteler, inceleme siteleri veya bloglar için uygun modern, temiz, duyarlı ve retina hazır bir wordpress temasıdır.

News Cherry v3.7.0 harika görünen bir yapıya ve tamamen kullanıcı dostu bir düzene sahip güzel tasarlanmış premium bir WordPress Temasıdır. Arama Motoru Sonuç Sayfalarında (SERP’ler) SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) Sıralamanızı zarar vermeyen hafif kodlama kullanılarak oluşturulmuştur.

Ayrıca tamamen widget hazır çok sayıda premium eklentiye sahip tam bir dergi tarzı WordPress Şablonudur. News Cherry v3.7.0 Premium Duyarlı Haberler, Dergi ve Gazete WordPress Temasıdır. Bu Temanın ana özellikleri şunlardır: Duyarlı düzen, HTML5 ve CSS3 tablosuz tasarım, Sürükle Bırak Ana Sayfa Oluşturucu, Özellik Kaydırıcı, Haber Sekmeleri, 2 düzen seçeneği, SEO Optimized , Custom SEO, Kısa Kodlar, Custom CSS Alanı, İsteğe Bağlı Resim Yeniden Boyutlandırma, İsteğe Bağlı site Navigasyonu, Reklam Widget’ları, Entegre Sayfalama, Entegre Video Küçük Resimleri ve daha fazlası.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *