«
lgnin-yeni-oyun-odakli-oled-evo-c4-g4-tvleri-vIYfTLaS.jpg

LG’nin Yeni Televizyon Serisi: OLED Evo C4 & G4

LG Electronics USA, 2024 yılı için oyunseverlere yönelik OLED evo C4 ve G4 TV’lerini tanıttı. Bu yeni nesil televizyonlar, oyun tutkunlarının beklentilerini karşılamak için tasarlandı. 144Hz yenileme hızı sayesinde akıcı oyun deneyimi sunuyorlar.

Özellikler ve Avantajlar

LG’nin OLED evo C4 ve G4 serisi televizyonları, büyük ekran seçenekleri ve kompakt modeller ile dikkat çekiyor. G4 serisi 97 inçe kadar büyük ekranlar sunarken, C4 serisi ise 42 inçlik kompakt bir seçenek sunuyor. Yeni televizyonlar, α11 AI işlemci ile görüntü ve ses kalitesinde önemli iyileştirmeler sağlıyor. Ayrıca, oyuncular için 4K 144Hz yenileme hızı desteği ve NVIDIA G-SYNC ile AMD FreeSync uyumluluğu gibi özellikler sunuluyor.

LG’nin güncellenen webOS platformu, kişiselleştirilmiş kullanıcı profilleri ve ses tanıma özelliği ile içeriklere kolay erişim sağlarken, webOS Re:New programı bu akıllı TV’lerin beş yıl boyunca güncel kalmasını sağlıyor. Bu TV’ler aynı zamanda akıllı ev cihazlarıyla uyumluluk, Apple AirPlay ve Google Chromecast desteği gibi özellikler sunuyor.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *