«
kyk yurt eşyaları

Yaz tatili, ara tatil gibi zamanlarda olduğu gibi şuanda dünya genelinde yaşanan Koronavirüs pandemisi nedeniyle KYK yurdunda kalan tüm öğrenciler memleketlerine gitti. Öğrenciler bu süreçte götürebildikleri kadar eşyalarını yanlarında götürdü. Bazılarının fazla eşyası olması nedeniyle bir kısmını yurtta bıraktılar.

Bu konuyla ilgili olarak tedirginliklerini dile getiren öğrencilere Genel Müdürlük tarafından bilgi verildi. Twitter üzerinden Gençlik Spor Bakanlığını etiketleyerek soru soran bir öğrenci “Yurtta kalan eşyalarımıza ne olacak, bu konuda açıklama yapar mısınız?” yazdı.

KYK Yurdunda Eşyalarımız Güvende mi?

Öğrencilerin attığı bu mesajdan kısa bir süre sonra KYK Destek sayfası tarafından açıklama yapıldı. Mesajda “Kalmakta olduğunuz yurtta kalan eşyalarınız güvende. Eşyalarınız bizim emanetimizdir. Yurt idaresi tarafından size ait eşyalar hassasiyetle muhafaza ediliyor” cevabı verildi.

Virüs sürecinin devam ettiği bu zamanlarda KYK’nın böyle hassas davranması ve öğrencileri mağdur etmemesi takdirle karşılandı. Öğrencilerin de içi rahat olsun, eşyalarınız güvende.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *