«
kevin-costnerin-yildizi-parliyor-ufuk-cizgisi-filmi-ISNiMfXs.jpg

Kevin Costner’ın Yıldızı Parlıyor

Kevin Costner’ın yıldızı parladığı ve geniş ekranlarda hayat bulan Batı temalı epik macera, “Ufuk Çizgisi” ile sinema severlere unutulmaz bir deneyim vaat ediyor. Fragmanın göz alıcı sahneleri, izleyicileri Amerikan tarihinin derinliklerine davet ediyor ve bu büyüleyici yolculukta onlara eşlik etmeye çağırıyor.

Kevin Costner, Batı temalı filmlerle adını sinema tarihine altın harflerle yazdıran bir yıldız. “Dances WithWolves”,”OpenRange”,”WyattEarp” ve daha birçok filmde Amerikan tarihinin derinliklerine yolculuk ederek, Old West’in hikayelerini anlatmış bir isim. Son yıllarda “Yellowstone” ile milyonlarca izleyiciyi ekran başına toplayarak televizyon dünyasında da büyük bir fenomen yarattı. Ancak şimdi, uzun süredir üzerinde çalıştığı, yıldızı olduğu kadar yönetmenliğini, ortak yazarlığını ve yapımcılığını da üstlendiği, tam anlamıyla bir Batı destanı olan “Horizon: An American Saga” ile karşımıza çıkıyor.

Horizon: An American Saga Filmi

Bu proje, aslında iki uzun metrajlı filmden oluşuyor ve eğer Costner vizyonunu tam olarak hayata geçirebilirse, bu sayı dört filme çıkacak. Filmler bu yaz sinemalarda izleyici ile buluşacak. Costner, bu projeye sadece kalbiyle değil, ciddi miktarda kendi parasını da yatırarak büyük bir riske giriyor. Costner’ın bu cesur adımı, “Horizon”un büyüklüğünü ve epik kapsamını gözler önüne seriyor.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *