«
jurassic-world-4-filminin-cekimleri-sky-elstree-studyolarinda-basliyor-GzwVYTiK.jpg

Jurassic World 4 Filminin Çekim Yeri ve Başlangıcı

Büyük bir merakla beklenen Jurassic World serisinin dördüncü filmi, İngiltere’nin prestijli Sky Elstree Stüdyoları’nda çekimlerine başlanacağı duyuruldu. Dinozorlarla dolu bu macera dolu yolculuk, serinin hayranlarını bir kez daha eşsiz bir deneyimle buluşturmaya hazırlanıyor.

Filmin Detayları ve Beklentiler

Filmin adı henüz açıklanmamış olup, Jurassic World serisinin dördüncü ve tüm franchise’ın yedinci filmi olacak. Çekimlerin İngiltere’de yapılacak olması, sinema dünyasında büyük bir adım olarak nitelendiriliyor. Yapım aşamasında olan bu yeni bölüm, dinozorların heyecan verici dünyasını keşfetmeye meraklı herkesi ekran başına kilitleyecek gibi görünüyor.

Sky Group CEO’su Dana Strong, İngiltere Maliye Bakanı’nın film ve TV stüdyolarının işletme vergilerinde kesinti yapmasıyla, İngiltere’nin dünya standartlarında film ve TV prodüksiyon sektörünün gelişmeye devam etmesi için hayati öneme sahip vergi indirimlerini sağladığı için mutluyuz dedi.

Jurassic World 4’ün yapımına bu yaz başlanması planlanıyor ve film, 2025 Temmuz’unda gösterime girmesi hedefleniyor. Serinin bir önceki filmi Jurassic World Dominion, 2020’de İngiltere’nin Pinewood Studios’unda çekilmiş ve İngiltere’de önemli bir ekonomik katkı sağlamıştı.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *