«
iqoonun-yeni-tabletleri-ve-kablosuz-kulakligi-pad-air-pad-2-ve-tws-2-OEqaPQYy.png

iQOO’nun yeni tabletleri Pad Air ve Pad 2 ile kablosuz kulaklığı TWS 2 hakkında detaylı bilgiler. Yüksek performans ve şık tasarımlarla öne çıkan ürünler hakkında tüm detaylar bu içeriğimizde!

iQOO Pad Air ve Pad 2’nin Yonga Setleri Sızdırıldı

iQOO’nun yeni tabletleri Pad Air ve Pad 2 için yonga seti bilgileri sızdırıldı. Geçen yıl Dimensity 9000 Plus yonga seti ile donatılmış ilk tablet olan iQOO Pad’in halefleri olan Pad Air ve Pad 2, amiral gemisi yonga setleri ile gelecek. Digital Chat Station’ın iddialarına göre, her iki cihaz da yüksek performanslı yonga setlerine sahip olacak. iQOO Pad Air’in yakında piyasaya sürülebileceği konuşuluyor ve 3C sertifikası aldığı biliniyor. Ayrıca, Pad Air’in Vivo Pad Air’in yeniden markalanmış bir versiyonu olabileceği söyleniyor.

iQOO TWS 2 ile Yeni Kablosuz Kulaklık Geliyor

iQOO’nun yeni kablosuz kulaklığı TWS 2 de yolda. Bu yeni kulaklık, kullanıcıların kablosuz ses deneyimini geliştirmeyi hedefliyor. iQOO TWS 2’nin özellikleri ve çıkış tarihi hakkında daha fazla bilgi bekleniyor.

iQOO Pad 2 ve Vivo Pad 3 Pro İlişkisi

iQOO Pad 2’nin, Vivo Pad 3 Pro’nun modifiye edilmiş veya markalanmış bir versiyonu olabileceği düşünülüyor. Vivo Pad 3 Pro’nun öne çıkan özellikleri arasında 3K çözünürlüklü bir LCD ekran, Dimensity 9300 yonga seti ve 80W şarj desteği bulunuyor. Bu özelliklerin iQOO Pad 2’ye de yansıtılması bekleniyor.

Teknoloji Tutkunlarının Beklentileri

Yeni iQOO tabletleri ve kablosuz kulaklık, teknoloji tutkunları tarafından merakla bekleniyor. Kullanıcılar, bu yeni ürünlerin resmi duyurularını ve detaylı özelliklerini sabırsızlıkla bekliyor.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *