«
hmdden-yeni-teknoloji-urunleri-barbie-temali-telefon-ve-kendi-kendine-gelistirme-platformu-PND96Pj6.jpg

HMD ve Barbie İş Birliği

HMD, Nokia markası altında faaliyet gösteren şirket, çocuklar ve gençler için eğlenceli teknoloji ürünlerini tanıttı. Barbie markalı yeni flip telefon, nostaljik bir Nokia özelliğine sahip telefon ve kendi kendine geliştirme platformu gibi yenilikler duyuruldu. Barbie iş birliğiyle tasarlanan katlanabilir telefon, Mattel şirketiyle ortaklaşa geliştirildi ve moda bebek koleksiyonuna hitap ediyor.

Nostaljik ve Yenilikçi Telefonlar

HMD, kendi markası altında başka bir akıllı telefonun piyasaya sürülmesi için hazırlıklar yapıyor. Ayrıca 9 farklı akıllı telefon üzerinde çalıştığı da belirtildi. Nokia markasının devam edeceği ve 2026 yılına kadar piyasada kalacağı açıklandı.

Yeniden Piyasaya Sürülecek İkonik Telefon

HMD, bu yaz “ikonik bir telefonu” yeniden piyasaya sürme planları yapıyor. 2024 yılı boyunca piyasaya sürülecek yeni telefon markaları da duyurulacak.

HMD Fusion ile Kendi Kendine Geliştirme Platformu

HMD Fusion ile Kendi Kendine Geliştirme Platformu

HMD Fusion, özellikle DIY meraklılarına yönelik bir geliştirme platformudur. Kullanıcıların kendi özelleştirilmiş donanım aksesuarlarını yapmalarına, programlamalarına ve bağlamalarına olanak tanır. Bu platformun çeşitli ihtiyaçlara yönelik yenilikçi çözümler sunması hedeflenmektedir.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *