«
gizli sipariş

Herkese merhabalar, en çok kullanılan alışveriş sitelerinden biri olan Hepsiburada’nın siparişlerini nasıl gizleri hemen bunu anlatacağım.

Hepsiburada sipariş gizleme yapmak oldukça basit. Bunu size hem yazılı hem de videolu olarak anlattım.

Öncelikle Hepsiburada sitemize giriş yapıyoruz. Hesabımızı açtıktan sonra siparişlerim kısmına giriyoruz.

Siparişlerim sayfasına girip ardından hangi siparişi gizlemek istediğimizi seçiyoruz. Seçtiğimiz siparişin sağ tarafında siparişi gizle yazıyor. Buna tıklıyoruz ve çıkan uyarı ekranındaki “SİPARİŞİ GİZLE” butonuna tıklıyorsunuz. Ve böylelikle siparişiniz gizlenir.

Hepsiburada Gizli Siparişi Görünür Yapmak

Hepsiburada siparişimizi gizlediysek eğer bunun geri dönüşü var. Gizli siparişi görünür yapmak için çağrı merkezi ile iletişime geçmemiz lazım. Peki bunu nasıl yapacaz?

Öncelikle hesabım kısmana giriş yapıyoruz.

Burdan “Soru ve Taleplerim”e tıklıyoruz. Bu bölümden “Gizli siparişimi nasıl görüntülerim”i seçiyoruz. Ve sonrasınca “Canlı Yardım”a bağlanıyoruz.

Canlı yardıma bağlandıktan sonra siparişimizi görünür yapmak istediğimizi belirtiyoruz ve kısa sürede sipariş görünür hale geliyor.

Gizli Sipariş Kargo Gelir mi?

En çok sorulan sorulardan biri de budur. Siparişini gizleyen bir kişi kargosunun gelip gelmeyeceğini merak ediyor. Öncelikle şunu söyleyeyim; biz sadece siparişi gizliyoruz. Yani siparişi silmiyor veya iptal etmiyoruz. Böylelikle siparişimiz bize ulaşacaktır. Kargomuz adresimize gelecektir. Bunu da aşağıdaki videoda sizlere anlattım.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *