«
google-pixel-fold-2-ekran-boyutlari-ortaya-cikti-G2kPbTwv.jpg

Katlanabilir Ekran Boyutları Ortaya Çıktı

Katlanabilir Ekran Boyutları Ortaya Çıktı

Katlanabilir telefon kesimi her yıl daha da gelişiyor. Bu yarışta Samsung’u takip eden markalar ise, birbirinden farklı dizaynlara yönelmeye başladı. Şubat ayının başlarında Google Pixel Fold 2 modelini içeren birtakım fotoğraflar ortaya çıkmıştı. Yeni bir raporda ise, katlanabilir telefonun ekran boyutları netlik kazandı.

Pixel Fold 2 Ekran Özellikleri

Daha evvel Google Pixel Fold 2 modelinin Tensor G3 yonga setini atlayıp direkt Tensor G4 yongası ve daha farklı bir dizaynda gelebileceğini paylaşmıştık. Son raporlar ise, bu argümanları doğruluyor. Pixel Fold 2’nin katlanabilir ekranı 8,02 inç, dış ekranı ise çapraz olarak 6,29 inç boyutunda olacak. Karşılaştırmak için, Pixel Fold 7.6″ katlanabilir ekran ve 5.8″ kapak ekranıyla birlikte gönderilmişti. Ayrıca, 8,02 inç boyutlarının Xiaomi Mix Fold 3 ile eşleştiğini hatırlatalım.

Beklenen Özellikler

Geçmiş söylentilere göre Pixel Fold 2, Tensor G4 yonga setini kullanacak ve muhtemelen Pixel 9 ve Pixel 9 Pro ile birlikte tanıtılacak. Pixel Fold 2’nin halihazırda Mühendislik Doğrulama Testi (EVT) basamağında olduğu belirtiliyor. Ayrıca, telefonun panel üretiminin Nisan ayında başlayacağı ve yaz aylarında piyasaya sürüleceği ifade ediliyor.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *