Gazisoft Haber Yazılımı v6 İndir

Haber sitesi sahiplerinin yakından tanıdığı firma Gazisoft, yeni haber yazılımını satışa çıkarmak için hazırlanıyor.

Gazisoft şuan satışta olan “v5 Haber Yazılımı” ile güzel satış rakamlarına ulaştı. Giriş seviyenin üzerinde orta derece profesyonellik sunan haber yazılımının yeni versiyonu çok yakında satışa çıkacak.

Gazisoft Haber v6 Hakkında

Kod açıkları giderilecek: Gazisoft’un satışa sunacağı v6 haber yazılımı şuanki v5 versiyonunda bulunan kod açıklarının önüne geçecek. Son zamanlarda haber sitelerine yönelik düzenlenen saldırılarda Gazisoft v5 Haber yazılımında önemli açıklar olduğu fark edildi. Özellikle eski tarihli yazılara gizlice link ekleniyor ve siteler zarar görüyordu. Eski yazılara link eklendiği içinde site sahibi habersiz kalıyordu. Bu versiyonda kod açıklarının kapatılacağını düşünüyoruz.

Sistemsel hatalar: Yazılımın yönetim panelinde eksikler ve hatalar bulunmaktaydı. Sistemde risk meydana getirebilecek alanlar düzenlenirken daha kolay bir kullanım için ek özellikler eklendiğini umuyorum

Tasarım: En güzel haberde bu olsa gerek. Gazisoft’tan aldığım bilgilere göre tasarım konusunda da değişiklikler yapılıyor. Gazisoft eğerki v6 versiyonunda köklü bir tasarım değişikliğine giderse bu yenilik ile haber yazılımının daha çok satacağını düşünüyorum.

Gazisoft Haber Yazılımı Hakkındaki Düşüncelerim

Daha önce birçok yazılımı kullanan biri olarak Gazisoft Haber yazılımı hakkında sizlere bilgi vereceğim. Bir haber sitesi açacaksanız ve çok sayıda içerik ekleyecekseniz Gazisoft size ilk etapta yeterli olacaktır. Özellikle hızlı bir hosting/sunucu kullanıyorsanız Gazisoft v5 ile siteniz hızlı açılacak. Hem siz hem de kullanıcılar rahat edecek.

Çok yüksek hit aldığınız zaman bile sunucuyu fazla yormadan (fazla cpu harcamadan) sitenizin açık kalmasını sağlayabilirsiniz. Wordpress kullandıysanız eğer yüksek hitlerde sitelerinizin yavaşlama durumu vardır. Gazisoft ile bunun önüne geçebilirsiniz.

Kısaca Gazisoft hakkındaki düşüncelerim bunlardır. İlerleyen zamanlarda detaylı bir inceleme ile sizlere artılarını ve eksilerini anlatacağım.

Gazisoft Haber v6’dan Beklentilerim

 • *Haberleri aktif/pasif etme özelliği
 • *Toplu yorum onaylama/silme özelliği
 • *Amp sayfalarına reklam ekleme özelliği
 • *Mobil temaya daha fazla reklam alanı
 • *Haber arama bölümünde yazı içinde geçen kelimeyi de arayabilme (sadece başlık olarak arama yapılıyor)
 • *Haber ekleme sayfasında içerik editöründe kaç kelime yazıldığının gösterilmesi
 • *Bir haberi aynı anda iki farklı alanda gösterebilme (Hem manşette hem sürmanşette gibi)
 • *Foto galeride sayfa tasarımının tamamen değiştirilmesi ve her resim farklı linkte değil aynı link üzerinde açılması veya aşağı indikçe sonraki resme geçmesi (Google açısından)
 • *Yazılımın komple tasarımının değişmesi

Gazisoft v6 Haber Ne Zaman Çıkacak?

Gazisoft kısa süre içinde yeni haber yazılımını duyuracak. Tahminen 20-24 Eylül tarihleri arasında Gazisoft v6 Haber yazılımı satışa çıkmış olacaktır.

Yeni versiyon çıktıktan sonra Google’de Gazisoft haber v6 indir gibi aramalar yapılacağını şimdiden seziyorum. Bilinmesini isterim ki bu adamlar sizlere bedavaya bu yazılımı kullandırmaz. İnternete düşen warez scriptlerin çalıştığını ben hiç görmedim :)

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumlar

 1. Ahmet

  Gazisoft v6 Haber Yazılımını merakla bekliyoruz :)