«
düzenle

Yazılım için abonelik modeline ilişkin görüşler bölünmüş durumda, ancak giderek daha fazla şirketin bu yöne yönelmesiyle, bu göz ardı edilemeyecek bir şey. Üst düzey, profesyonel standart programların çoğu aboneliklidir veya hiçbir şey gerektirmez ve fotoğrafçılar için en azından aylık ödemelerin etkisini biraz hafifletebilecek oldukça iyi fırsatlar vardır. İşte fotoğraf düzenleme için en iyi abonelik hizmetleri seçimlerimiz.

Genel Olarak En İyi Resim Düzenleme Yazılımı: Adobe Photoshop

Bir bakışta: Fotoğraf düzenleme ve grafik programı. Windows ve Mac. Lightroom ile aylık 9,99$ (20 GB depolama) veya aylık 19,99$ (1 TB depolama). Adobe.com.

Yeni Başlayanlar İçin En İyi Fotoğraf Düzenleme Yazılımı: Adobe Lightroom

Bir bakışta: İş akışı, görüntü yönetimi ve düzenleme programı. Windows ve Mac. Photoshop ile aylık 9,99$ (20 GB depolama) veya aylık 19,99$ (1 TB depolama). Adobe.com.

Windows İçin En İyi Fotoğraf Düzenleme Yazılımı: Zoner Photo Studio X

Bir bakışta: Ham dönüştürücü, resim düzenleyici ve düzenleyici. Windows. Yıllık 59$ / Aylık 5,99$. Zoner.com.

En İyi Abonelik Gerektirmeyen Fotoğraf Düzenleme Yazılımı

Anlıyoruz; herkes fotoğraf çekme hayatının geri kalanında dijital bir ev sahibine bağlı kalmak istemez. Photoshop ve Lightroom için ayda 10$’dan az bir ücret gerçekten iyi bir anlaşma gibi görünebilir, ancak yazılımı yıllarca kullanmayı planlıyorsanız, bu aylık ücretler artacaktır ve daha iyi durumda olabilirsiniz. Sahip olmanız ve saklamanız gereken yazılımın tam ücretini peşin ödemek.

En İyi Photoshop Alternatifi: Affinity Photo 2

Bir bakışta: Fotoğraf düzenleyici ve illüstrasyon programı. Windows, Mac ve iPad. 69,99$. Affinity.serif.com.

En İyi RAW İşlemci: DxO PhotoLab

Bir bakışta: Ham iş akışı yazılımı. Mac ve Windows. Elite sürüm 219$ ; Essential sürümü 139 $. DxO.com.

En İyi Yapay Zeka Görüntü Düzenleyicisi: Skylum Luminar NEO

Bir bakışta: Yapay zeka araçlarına sahip fotoğraf düzenleme yazılımı. Mac ve Windows (Photoshop/Lightroom eklentisi olarak da kullanılabilir). Tek seferlik 79 $ veya 275 $’dan başlayan fiyatlarla. Skylum.com.

En İyi Ücretsiz Fotoğraf Düzenleme Yazılımı

Hem aylık abonelikler hem de tek seferlik maliyetler sizin için ulaşılmaz görünüyorsa endişelenmeyin; fotoğrafları düzenlemek için piyasada çok sayıda mükemmel ücretsiz yazılım var. Şu anda en iyi ücretsiz fotoğraf düzenleme yazılımına adanmış eksiksiz bir rehberimiz var – ancak burada en iyi olduğunu düşündüğümüz iki uygulama var.

En İyi Ücretsiz Photoshop Alternatifi: GIMP

Bir bakışta: Fotoğraf düzenleme ve grafik yazılımı. Windows, Mac ve Linux. Ücretsiz ve açık kaynak. Gimp.org.

En İyi Ücretsiz RAW İşlemci: RawTherapee

Bir bakışta: Ham dönüştürme yazılımı. Windows, Mac ve Linux. Ücretsiz. Rawtherapee.com.

En İyi Mobil Resim Düzenleme Yazılımı

Son olarak, hareket halindeyken fotoğraf düzenlemek için en iyi uygulamalara hızlıca göz atıyoruz. Çoğu fotoğrafçı muhtemelen kameralarının yanı sıra telefonlarıyla da bol miktarda fotoğraf çeker ve akıllı telefon fotoğrafçılık oyununuzu bir adım öteye taşımanıza yardımcı olacak birçok uygulama vardır. Düzenleme uygulamaları da dahil olmak üzere, telefonlar için (iPhone) en iyi fotoğraf uygulamalarına yönelik eksiksiz bir rehberimiz var ; ancak en iyi önerimiz için okumaya devam edin.

En İyi Resim Düzenleme Uygulaması: Snapseed

Bir bakışta: Fotoğraf düzenleme uygulaması. iOS ve Android. Ücretsiz. Google Play / App Store.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *