En İyi Duvara TV Montajı Önerileri

tarafından
1734
En İyi Duvara TV Montajı Önerileri

Yaratıcı fikirlerle evini dizayn edenler çoğu zaman beğeni toplamıştır. Farklı şehirlerde yaşayan 7 kişinin duvara montajı beni gerçekten şaşkına çevirdi. Resimlere baktığımda bazı montajlar içinde bir kitaplık saklıyor, bazıları ise kötü kablo görüntüsünü ortadan kaldırarak cihazları gizliyor.

Sizlere bu 7 harika Televizyon Montajı Önerilerini sıralayacağım. Gerçekten de harika bir görüntü ortaya çıkmış

1- Sade Televizyonluk

Sade görüntüsü ile ahşabın birleşimi gerçekten ortaya güzel bir şaheser çıkarmış durumda.

2- Hareket Ettirilebilir Televizyon Montajı

Bu televizyon montajında televizyonunuzu istediğiniz yöne hareket ettirebiliyorsunuz. İsterseniz sağa sola çekebilir isterseniz de başka yöne çevirebilirsiniz. Ayrıca ahşabın rengi de duvarın rengine uyum sağlamış durumda.

3- Televizyonluk ve Kitaplık Bir Arada

Öyle bir televizyon ünitesi düşünün ki fazla yer kaplamadan ikisi bir arada durabiliyor. Yaratıcı fikirlere sahip olan ev sahibi televizyon ünitesini kapaklı yapmış. Televizyonun monte edildiği kapağı çektiğimizde arkasında bizi bir kitaplık karşılıyor. Bu alana sadece kitap değil; film CD’leri, resim albümleri ve istediklerinizi koyabilirsiniz.

Üstteki resimde bir diğer kitaplık önerisi.

4- Kablolar Kötü Görüntü Oluşturmasın

Duvardan aşağı doğru prize sarkan kablolar genellikle kötü görüntü oluşturmaktadır. Bu kötü görüntüyü ortadan kaldırmak isteyen bir ev sahibi, televizyon montajı yaptığı ünitenin arkasına kabloları gizlemiş. Ve yaptığı mekanizma ile kolaylıkla kablolara ulaşılabilir.

Yine aşağıdaki televizyon montajı önerisi ile görüyoruz ki kötü görüntüyü ortadan kaldırmak için özel sistem kullanılmış.

5- Benim Seçimim

En sona hoşuma giden televizyon ünitesi montajını sakladım. Yerden yüksek olması, açık renk duvar kağıdı ile uyumlu olması, kitaplık ve dolap seçeneklerinin olması beni gerçekten etkiledi. Ayrıca yanlardaki ses sistemi de üniteyi tamamlamış durumda.

Evine özel tasarım televizyon ünitesi yaptıracak olanlar için güzel dekorasyon fikirleri olacağını düşünüyorum. Umarım beğenirsiniz.