«
auzef-bahar-periyodu-kayit-yenileme-takvimi-diIrDxKM.jpg

Kayıt Yenileme Süreci

Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF) bahar periyodu kayıt yenileme takvimi aşikâr oldu. Takvim doğrultusunda kayıt yenileme süreci 19 Şubat 2024 tarihinde başladı.

Son Gün Bilgisi

Son Gün Bilgisi

Pekala, AUZEF bahar periyodu kayıt yenileme için son gün ne zaman? Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF) 2023-2024 eğitim-öğretim yılı bahar yarıyılı kayıt yenileme kılavuzu paylaşıldı. Yayımlanan kılavuza göre, bahar yarıyılı kayıt yenileme süreci 19.02.2024-25.03.2024 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Önemli Bilgiler

  • Kayıt yenileme periyodu içerisinde, ödemenizi yaptıktan sonra 2016 ve öncesi girişli öğrencilerin ders seçimleri 3 iş günü içerisinde; 2017 ve sonrası girişli öğrencilerin ders seçimleri, gün içerisinde fakülte tarafından yapılacaktır.
  • ‘Kayıt Yenilemedi’ olarak görünen statünüz dersleriniz seçildikten sonra ‘Devamlı Öğrenci’ olarak güncellenecektir. Devamlı öğrenci statüsüne gelen öğrenciler seçilen derslerini AKSİS Öğrenim Bilgileri-Ders Alma Listesi sekmesinden kontrol etmelidir.
  • Ders ekle-sil süreçleri 18.03.2024 – 25.03.2024 tarihleri arasında öğrenciler tarafından yapılacaktır. Belirtilen tarihler dışında ekle-sil süreci yapılamayacaktır. Derslerin kontrol sorumluluğu öğrenciye aittir.
Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *