«
36-yasina-kadar-bekaretini-koruyan-mandynin-hikayesi-czLHMrDE.jpg

Mandy: 36 Yaşına Kadar Bekaretini Koruyan Kadın

36 yaşına kadar bakire kalan Mandy isimli bir kadın, bekaretini sansasyon yaratacak şekilde açık arttırmaya çıkarttı. İşte detaylar!

Mandy’nin Bekaret Açık Artırması

Son zamanlarda bekaretini internet üzerinden satışa çıkarma meselesi adeta moda oldu. Bu modaya uyan son isim ise Almanya’da yaşayan Mandy isimli bir kadın oldu. Mandy’yi diğerlerinden ayıran ise 36 yaşına gelmiş olmasına karşın henüz kimseyle sevişmemiş olması.

Mandy’nin Açıklamaları ve Kararı

Mandy’ye en fazla gelen soru ise şimdiye kadar doğru zamanı beklemiş olmasına karşın şuan bekaretini neden para karşılığı verdiği yönünde. Kadın ise bu duruma şöyle bir cevap vermiş: “Kumar gibi. Ne zaman durman gerektiğini bilmek zorundasın. Yıllardır kendime bir sonraki yıl doğru erkekle tanışacağımı ve beklemek zorunda olduğumu söyledim. Bekledikçe yıllar geçecekti ve ben zaman kaybedecektim. Doğru olanı yaptığımı düşünüyorum.

İlişki karşılığında 250 bin euro kazanan kadın, buna rağmen hala hayallerindeki erkekle tanışmayı umduğunu ifade ediyor. Ayrıca arkadaşlarının sevdiği kişilerle beraber olmasına karşın terk edildiklerini söyleyen Mandy, “Eğer 36 yaşımda ailem benim yetişkin olduğumu fark etmeyip kararlarıma saygı göstermeseydi bu hayal kırıklığı olurdu. Arkadaşlarım ise yaptığıma gıpta ile bakıyorlar. Bekaretlerini kaybettikleri erkekler onlara bu kadar para vermek yerine terk ettiler.

Mandy kazandığı paranın 50 bin eurosunu ise aracı site Cinderella Escorts sitesine bırakacak. Eylül ayıda 58 yaşındaki bir adamla beraber olacak kadın, 36 yaşında hala bakire olmanın normal olmadığını ancak kendisini değerli yapan şeyin de bu olduğunu söylüyor.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *