Galaxy C7 Pro İçin Android 7.0 Nougat Güncellemesi Yayınlandı

Ahmet Can Akyol

10 yılı aşkın süredir web işleriyle uğraşmaktayım. Amatör olarak doğa fotoğrafçılığı ve grafik tasarım ile ilgilenirken bir yandan da haber yazarlığı yapmaktayım.

You may also like...

26 Responses

 1. Batuhan dedi ki:

  Benim de Türkçe İngilizce karışık düzeltebilir sen bana da nasıl yapdığını söyler misin

 2. hande dedi ki:

  telefonum güncellendi dil şeçeneğinde türkçe var fakat türkçe ingilizce karışık veriyor, her şey çevrilmemiş bu konu hakkında bilgisi olan var mı?

  • Ahmet Can Akyol dedi ki:

   Telefonunuzun ayarlar bölümünde “Güncelleme” kısmı geldiyse eğer buradan yeni gelecek güncellemeleri kontrol edebilirsiniz.

 3. mevlut dedi ki:

  7018 telefonuma delta garanti sitesinden indirdiğim 7010 6,0 yazılımını odinle kurdum.Telefonum anında güncelleme aldı 7,0 oldu.Daha evvel güncelleme menüsü bile yoktu.Hata alıp duruyordum. Şimdi stabil çalışıyor ve 8,0 yazılım için güncelleme de geldi. Şimdilik kurmadım.

 4. İsmail dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar, benim cihaz numaram 7018 başarılı şekilde Android 7 yaptım, arkadaşın yöntemi işe yarıyor ama ben daha günceldir diye güncel room indirdim olmadı, cihazım açılmadı, eski romu da inmesine vardı delta servis sitesinden c7010 romunu indirip kurdum ve direk güncelleme geldi cihaza, şuan android 7 kullanıyorum 🙂

 5. SERKAN dedi ki:

  Ben odin 3 kurup manuel deneyeceğim. Belli ki 7018 olan telefonlara güncelleme gelmeyecek. bekle bekle nereye kadar. 7018 e üvey evlat muamalesi yapıyorlar nedense. Odin i deneyim yorum yazarım.

  • Ahmet Can Akyol dedi ki:

   Deneyenler kuruyor kullanıyorlar. Ama bu kurulum işlerinden pek anlamayanlar ve çıkan sorun karşısında bilgisi olmayanlar için bu işlemi yapmalarını önermiyorum. Bir bilenle birlikte yapılmasında fayda var.

 6. Seyhan dedi ki:

  C7018 hala güncelleyemedim

 7. Yavuz dedi ki:

  Manuel indirmek paralı arkadaşlar

 8. ümit dedi ki:

  SLM ARKADAŞALAR…
  güncelleme sorunu yaşayanlar için. öncelikle smart switch prog. pc nize kurun kurulum tamamlandığında programı açın açıkken tlf nunuzu pc ye takın program otomatik cihazı tanıyıp yazılımı kurmak istiyecek izin verdikten sonra 30 40 dk içinde kurulumu yapacak daha sonrasın gelecek olan güncellemeri pc ye ihtiyaç duymadan tlf üzerinden kendiniz yapa bileceksiniz kolay gelsi.

 9. SERKAN dedi ki:

  SM-C7018 için And. 7.0 gelecek derken 8.0 çıkacak nerdeyse, iki versiyon birden mi zıplatıcaz anlamadım gitti. Ne güncellemeymiş, amma naza çektiler..

  • mevlut dedi ki:

   7018 sakın güncellemeyin.Çin versiyonu Türkçe desteği yok.Sanırım eklerle Türkçe yapılmış.O yüzden 7010 yazılım indirim odinle kurun sonra telefonunuz harika olsun.Honkong versiyonu oluyor.Türkçe desteği de var

 10. Seyhan dedi ki:

  SM-C7018 için güncelleme ne zaman gelecek

 11. Seyhan dedi ki:

  Abi ben telefonumu hala güncelleyemedim lütfen yardım edin telefonum çin

 12. hüseyin sönmez dedi ki:

  c7 pro android 8 oreo alacak telefonlar listesindedir.

 13. Yücel dedi ki:

  C7 pro türkiye için değilde neden satılıyor.ayrıca güncelleme otomatik gelecekmi 7010 model yani manuel yapmayalım bekleyelşm mi

 14. Serkan dedi ki:

  Veysel kardeşim, güncellemeyi nereden yaptın, telefonun güncelleme menüsünr mi geldi güncelle seçeneği. Yoksa smart swicth den mi? Bende hala çıkmıyor telefondan güncelleye basınca yeni yazılım.

 15. Veysel dedi ki:

  c7 pro telefonum için güncellemeyi yaptım. Benim çok hoşuma gitti güncellemeden sonra telefon adeta yenilendi orta seviyede bir telefon arayanlar için android 7 güncellemesinden sonra çok iyi oldu bu telefonu artık herkese önerebilirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir